Sobota, 22 června, 2024
ČlánkySDH Čelákovice

Zahájení adventního času v Čelákovicích

V sobotu 2.12.2023 byl v Čelákovicích na náměstí zahájen adventní čas. Jako každý rok jsme jako jedno z koleček ve více-kolečkovém stroji zajišťovali svoji hlavní funkci – požární dozor. Vítání proběhlo tradičně za přítomnosti mnoha lahodných pokrmů a nápojů, z nichž některé jste mohli ochutnat také v našem hasičském stánku, který byl umístěn na stejném místě, jako v letech předchozích (s přesností na pár kroků). Celým odpolednem nás, Vás, také provázel bohatý program na jevišti vybudovaném ve spodní části náměstí. Společníkem, jež nás ne každý rok poctí svou návštěvou … vlastně myslím, že už se pár let neukázal … byl sníh, který přišel v požehnaném počtu. Pořadatelům a všem, co akci zajišťovali, to trochu zkomplikoval, ale žádné závažnější problémy nám naštěstí nezpůsobil. Dospělí tak měli svařák a děti kluziště, tak to většině určitě celkem rychle uteklo 🙂 Každopádně bychom tímto ještě jednou rádi popřáli všem moc krásný advent a klouzejte se opatrně.

Hasiči Čelákovice