Sobota, 20 dubna, 2024

Hasičský ples 2019

Dne 19.1.2019 se uskutečnil již III. Hasičský ples SDH Čelákovice.

Ples se stal pro mnohé již tradicí a my mohli v polovině prosince říci – Máme vyprodáno 🙂

I v tomto roce byl ples spojen s dobrovolnou sbírkou. Tentokrát byla vybrána hasička Míša z Dolní Studénky, která při nočním požárním útoku utrpěla těžké poranění očí. Míše proud vody poškodil oči natolik, že i když má za sebou 3 operace, tak na jedno oko stále nevidí. Díky všem účastníkům plesu a díky velké podpoře sponzorů, jsme mohli Míše předat šek na částku 23.003,- Kč.

Hasičský ples 2019 - obrázek 2/3
Hasičský ples 2019 – obrázek 2/3

Nebyla to však konečná částka. I po ukončení sbírky se našli další dárci, kteří do kasičky přispěli. Tímto všem moc Děkujeme.

Míša však neodjížděla jen s finanční podporou. Díky sponzorům firmě Rossmann a panu Františku Skuhrovi jsme Míše na plese předali i kosmetický balíček a originální dres s podpisem Jaromíra Jágra.

Hasičský ples 2019 Hasičský ples 2019 - obrázek 1/3
Hasičský ples 2019 – obrázek 1/3

Vzhledem k tomu, že parket byl až do konce neustále plný, troufáme si říci, že se ples vydařil a hlavně splnil svůj účel.

Děkujeme kapele Dekameron Band a Feferon za skvělou hudbu, dětem z tanečního kroužku MDDM a taneční skupině Caramelka za krásná vystoupení, všem sponzorům kteří nás podpořili a v neposlední řadě všem co na ples přišli, bavili se a užili si tento večer s námi.

Další v pořadí IV. Hasičský ples SDH Čelákovice proběhne 18.1.2020

Hasičský ples 2019 - obrázek 3/3